ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ

2004 Yılı Sonlarında Balkon Camlama Sistemleri İle Ankara'da Yeni Bir Sektör Oluşmuştur.

Cam Balkon Sistemlerinin Estetik Görünümü,Kolay Kullanımı,İmar Mevzuatına Uyumluluğu ve Balkonlara Oda Özelliği Kazandırması Sayesinde Kullanıcılar Tarafından Tam Not Almıştır.

Bu Sebeple Sektörde Kısa Zamanda Hızlı ve Başarılı Bir Büyüme Göstermiştir.
Sektörde 2004 ve 2008 Yılları Arasında, Bu İşe Ciddi Anlamda Emek ve Gönül Veren,Personel Seçimini Titizlikle Yapan,Kullanılan Malzeme ve Makine Kalitesinden Ödün Vermeyen,Cam Balkon Sistemlerinde En Önemli Unsurun Titiz Bir İşçilik Olduğunun Bilincinde Olan Cam Balkon Firmaları Tarafından Kullanıcılara Hizmet Verilmiştir.

İlerleyen Yıllarda Sektörde, Firmaların ve Çalıştırılan Personelin Kalitesindeki Düşüş,Malzemelerin Kalitesinden Verilen Ödün ve Dolayısıyla Kalitesiz İşçilik,Eğitimsiz ve Ticari Ahlaka Sahip Olmayan Firma Sahipleri Kullanıcılarda Güven Duygusunun Yitirilmesine Sebep Olmuştur.Cam Balkon Sektöründe,Müşterilerine Kaliteli Hizmet Vermeye Çalışan,Yaptığı İşin Arkasında Duran,Son Teknoloji Ekipmanlara ve Uzman Bir Ekibe Sahip Olan,Yaptığı İşin Ciddiyetinin Farkında Olan Firma Sayısı Her Geçen Yıl Azalmıştır.

Firma Seçimlerinde Fiyat Odakli Davranılması,Kalitesiz Firmaların Gün Geçtikçe Fazlalaşmasına Sebep Olmuştur.Kullanıcıların Çok Düşük Fiyatlı Cam Balkon Sistemleri Tercih Etmeleri; Kalitesiz Malzeme Kullanan ,Kalitesiz İşçiliğe Sahip,Taahhüdünü Zamanında Yerine Getirmeyen,Satış Sonrası Muhattap Bulunamayan,Garanti Koşullarını ve Servis Hizmetlerini Yerine Getirmeyen,Ön Ödeme Sonrası Cam Balkonunuzu Hiç Takmayan ve Hatta Evlerde Yaşanan Hırsızlık Olaylarının Yaşanmasına Sebebiyet Veren Firmaların Çoğalmasına Sebep Olmaktadır.

Merdiven altı Firmalar,Kullanıcının Araştırması Sonucu Elde Ettiği Ortalama M2 Fiyatının Çok Altında Fiyatlar Vermektedir.Kaliteli ve Sorunsuz Bir Hizmet Almak İsteyen Kullanıcılar,Makul Fiyat Veren Firmaları,Üretimhanelerinide Ziyaret Edip,Çalışma Ortamlarını Görerek Güvenli Bir Alışveriş Yapmış Olurlar.

Diğer Bloglarımız

CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.
ANKARA CAM BALKON FİYATLARI
Kullanıcıların Firma Seçimlerinde Sadece Fiyat Odaklı Davranması Kalitesiz Firmaların Gün Geçtikçe Çoğalmasına Sebebiyet Vermektedir.Çok Düşük Fiyat Veren Firmaların, Kullanıcıların  "Kaliteli Malzeme ve İyi Bir İşçilik" Beklentisini Karşılaması Mümkün Değildir.Ankara Cam Balkon Fiyatları Açısından Oldukça Değişkenlik Gösteren Bir Şehirdir.Bunun Sebebi Cam Balkon Sistemlerinde Kullanılan Malzemelerin Çok Fazla Alternatifinin Olmasıdır.Cam Balkon Fiyatları Alüminyum Profillerin (et) Kalınlığı ve Kullanılan Alüminyumların Alaşım Kalitesine Göre Değişkenlik Gösterir.Cam Balkon Sistemlerinde Kullanılan...