BALKONUMUN YÜKSEKLİĞİ SİSTEMİN GÜVENLİĞİNİ ETKİLER Mİ ?

Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde 8 MM Temperli Cam Uygulanmaktadır.Bu Camlar 2.40 Metre Yüksekliğe Kadar Rahat Bir Şekilde Çalışmaktadır.Bundan Daha Fazla Yüksekliklerde Camların Güvenlik Sorunu Olmamasına Rağmen ,Camlar Arasında Kayıt Olmadığı İçin Şiddetli Rüzgarlarda Camlar Esnemektedir.Esneme Yapan Cam Aralarından Kapatılmış Mekana  Ses ve Rüzgar Girme Olasılığı Artar.Kapatılacak Alanlarda  2.40 Metreyi Geçen Yüksekliklerde Balkonlarınızın Alt Kısmına Uygulanan Cam Balkon Sisteminizle Uyumlu "Camlı Sabit Alüminyum Doğramalar " ile Sistem Yüksekliğiniz İdeal Ölçüye Getirilip,Camlarda Esneme Olasılığı Ortadan Kaldırılmış Olur.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.