CAM BALKON KAPAMA SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

Cam Balkon Sistemlerinde cam kanatları içe doğru açıldığından, dışarıya sarkmanıza gerek kalmadan balkonunuzun iç kısmından temizliğinizi çok rahat yapabilirsiniz.Camlar temperli camdır ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.Cam Balkon Sistemleri ; m2, mekanın yeri, balkonun yeri ve yüksekliği açısından değişkenlik göstermektedir.Bu Değişiklikler Fiyat Aşamasınıda Etkilemektedir.Her ürünün olduğu gibi Cam Balkon Sistemlerinin de kalitelisi ve kalitesizİ ( düşük maliyetli piyasa malları ) mevcuttur. Bu da fiyatın esnek olmasının başlıca nedenidir.Cam Balkon Sistemleri m2 olarak hesaplanır ve m2 birim fiyatı 165 TL  ile 200 TL Arasında değişir.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.