CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ

CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ

Firmamıza ulaşan müşterimiz ile telefonda ön görüşme yapılır.Ön görüşmede Ürün bilgisi ve ortalama fiyat müşterimize sunulur. Kapatılacak alan için Projelendirme istenmesi halinde,profesyonel ölçülendirme için müşterimizin bilgileri alınarak ölçü kaydı oluşturulur. En geç 1 gün içerisinde Firmamız Personelleri Cam Balkon uygulanacak alanın profesyonel ölçüsünü almak için adresinize ulaşır.Lazer metre ile kapatılacak alan projelendirilir. Profesyonel ölçü,toplam tutara hatasız bir şekilde ulaşmamızı sağlar.Ürün kalitesi ve fiyat konusunda müşterimizle anlaşma sağlandıktan sonra karşılıklı Resmi Sözleşme imzalanır. Resmi Sözleşme; hem müşterilerimizi hem de firmamızı koruyan yasal bir sözleşmedir.Aynı zamanda Cam Balkon Sistemimizin Garanti Belgesidir. Sözleşmenin üzerinde, Müşteri adres ve telefon bilgileri,İş Başlagıç tarihi,montaj tarihiniz,Sistemin teknik özellikleri,kapatılacak alanın metrajı,Cam Balkon uygulanacak alanın toplam tutarı ve ödeme şekli,seçmiş olduğunuz Alüminyum ve Camın rengi yazılı olarak belirtilir.Sözleşme imzalandıktan sonra en geç 15 İş Gününde balkonunuz teslim edilir.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.
ANKARA CAM BALKON FİYATLARI
Kullanıcıların Firma Seçimlerinde Sadece Fiyat Odaklı Davranması Kalitesiz Firmaların Gün Geçtikçe Çoğalmasına Sebebiyet Vermektedir.Çok Düşük Fiyat Veren Firmaların, Kullanıcıların  "Kaliteli Malzeme ve İyi Bir İşçilik" Beklentisini Karşılaması Mümkün Değildir.Ankara Cam Balkon Fiyatları Açısından Oldukça Değişkenlik Gösteren Bir Şehirdir.Bunun Sebebi Cam Balkon Sistemlerinde Kullanılan Malzemelerin Çok Fazla Alternatifinin Olmasıdır.Cam Balkon Fiyatları Alüminyum Profillerin (et) Kalınlığı ve Kullanılan Alüminyumların Alaşım Kalitesine Göre Değişkenlik Gösterir.Cam Balkon Sistemlerinde Kullanılan...