CAM BALKON SİSTEMLERİ HIRSIZLIKLARA KARŞI NE KADAR GÜVENLİDİR ?

Cam Balkon Sistemlerinde Kullanılan Camlar 8 MM Temperli Camlardır.Temperli Cama Uygulanan Temper İşlemi Cama Güvenlik ve Emniyet  Özelliği Kazandırmaktadır.Düz Camlar Temperlendikten Sonra Kesme ve Taşlama Gibi İşlemler Yapılmamaktadır.Herhangi Bir Kesici Alet Cama Temas Ettiğinde Yüksek Ses Çıkararak Camlarda Patlama Meydana Gelir.Bu Durum Temperli Camlarda, Hırsızlık Olaylarında Caydırıcı Bir Unsurdur.Cam Balkon Sistemlerimizde Mevcut Kilit Mekanizmasının Dışında İsteğe Bağlı Cam Cama Geçen Paslanmaz Kilit Mekanizmaları da Uygulayabiliyoruz.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.