CAM BALKONDA ISI YALITIMI

Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemleri 2015 Yılı Çıkışlı Olup,Katlanır Cam Balkon Sistemleri İçinde Isı Yalıtımı Açısından Devrim Niteliğindedir.Tek Camlı Cam Balkonlarla Kıyasladığımızda Isı Yalıtımının Maksimuma Çıkmasının Başlıca Nedenlerinden Biri Sistemde Kullanılan 4 + 12 + 4 Isı Camlardır.Isıcamların Etrafı Plastik Contalar ve Alüminyum Çerçeve İle Desteklenmiştir.Bu Sayede Uygulanan Alandaki Soğuk Alımının Ciddi Oranda Düşmesine Sebep Olmuştur.Yapılan AR-GE Çalışmaları Bize Gösteriyorki ; Tek Camlı Cam Balkon Sistemleri Uygulanan Alanda Soğuk Alımını 10 Üzerinden 4,3 'e , Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri 10 Üzerinden 1,3'e , Plastik Doğramalar (PİMAPEN)  İse 10 Üzerinden 0,3'e Düşürektedir.Plastik Doğrama Isı Yalıtım Bakımından %90 Etki Sağlar. Fakat Mekan Balkonluktan Çıkıp Kiler, Küçük Oda, veya Sera Etkisi Yaratır. Cam Balkon Sistemleri Isı Yalıtım Bakımından %10 Plastik Doğramaya Oranla Soğuk Olur.Kullanıcılar Bu Oranı Göz Önünde Bulundurarak Tercihte Bulunmalıdır.Isıcamlı Katlanır Sistemler Hem Görsel Açıdan, Hem de İmar Mevzuatına Uygunluğu Açısından Kullanıcılardan Tam Not Almıştır.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.