CAM BALKONLARINIZIN SARARAN FİTİLLERİNİ ALÜMİNYUM FİTİL İLE DEĞİŞTİRİN

Yapılan Araştırmalar Bize Gösteriyor ki, Fitil Üretimi İçin Kullanılan Malzeme UV Katkılı İse Güneş Işınlarına Maruz Kaldığı Süreye Göre 2-3 Yıl Kullanım Süreci Vardır.Fakat Kullanılan Malzeme UV Katkılı Değil İse 6 Ay Gibi Kısa Bir Sürede Fitillerinizin Kullanım Ömrü Biter.Son 2 Yıl İçerisinde Cam Balkon Kullanıcılarının Fitillerin Sararması ve Kırılmasından Duydukları Rahatsızlık Nedeniyle Cam Balkonlarda Alüminyum Fitil Uygulamasına Geçilmştir.Alüminyum Fitiller 2 Cam Arasına Silikon İle Monte Edilir.Alüminyum Sararmayan ve Kırılmayan Bir Malzeme Olduğu İçin Çok Uzun Süre Sıkıntısız Kullanım Sağlar.Alüminyum Fitillerin Bir Avantajı da Balkonunuzda Sağladığı Isı Yalıtımıdır.Firmamızı Arayıp Ölçü Kaydı Oluşturarak Sararan ve Kırılan Cam Balkon Fitillerinizi Alüminyum Fitiller İle Yenileyebilirsiniz.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.