SAĞLIK AÇISINDAN CAM BALKON

Penlife Katlanır Cam Sistemlerinin geneli 1. sınıf Alüminyum ve Camdan oluştuğu için herhangi bir sağlık sorunu oluşturmamaktadır.. Aksine sistem tamamen açılıp kapandığından dolayı ve güneş enerjisini süzerek içeri aldığından sağlık açısından artılar katmaktadır. Plastik doğramalarda kullanılan plastik malzemelerin geneli kırık malzemeden ( geri dönüşümlü plastik ) oluşur. Büyük oranda kanserojen madde içerir ve güneşe fazla maruz kaldığında mekan içerisine plastik kokusu verdiğinden dolayı kapalı alanı oturulmaz hale getirebilir.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.