TEMPERLİ CAMIN AVANTAJLARI NELERDİR ?

Cama Uygulanan Temper ve Lamine İşlemleri İle Cama Emniyet ve Güvenlik Özellikleri Kazandırılmakta,Kırılma Sonucunda Oluşabilecek Yaralanma Riskleri Azaltılırken Dışarıdan Gelecek Darbelere ve Saldırılara Karşı Can ve Malın Korunmasına Katkı Sağlanmaktadır. Temperli Cam, Düz Cama Göre Darbelere Karşı Yaklaşık 5 Kat Daha Dayanıklıdır.Kırıldığı Zaman Küçük ve Keskin Olmayan Parçalara Ayrılarak Yaralanma Riskini Azalttığından Emniyet Camı Olarak Kullanıma Uygundur. Cam Balkonlarınızda,Vitrinlerde,Çatı ve Tavan Camlarında,Korkuluklarda,İç Bölme Panolarında,Müzelerde,Banka Şubelerinde,Hastanelerde,Polis Merkezlerinde,Askeri Kurumlarda ve Aktivitenin Yoğun Olduğu Spor Merkezlerinde Bu Sebeple Temperli Cam Kullanılır.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.