BATIKENT CAM BALKON

Batıkent ve Özellikle de Çakırlar Bölgesi Son 10 Yılda Ankara'da Öne Çıkan Bir Bölgedir. Şuan da Ankara'nın En Gözde Yerlerinden Biri Olan Çakırlar Mevkii de  Büyük Ölçekli Konut Projeleri İnşa Edilmeye Başlanmıştır. Çok Katlı Binalar,Villalar ve Rezidans Tarzı Yapılaşmalar Kullanıcıların Cam Balkon Taleplerinin Artmasına Sebep Olmuştur. Cam Balkonlar Hem Görsel ve Estetik Açıdan Hemde Uygulanan Alandaki Bütünlüğü Bozmaması Sebebi İle Kullanıcılardan Tam Not Almıştır. Cam Balkon Sistemleri Uygulamadan Sonra Balkonlarınızı Hiç Kapatılmamış Gibi Kullanmanıza Olanak Sağlar. Özellikle Batıkent - Çakırlar Bölgesi İmar Mevzuatı Açısından Oldukça Hassasiyet Gösteren Bir Bölgedir. Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir ve Kanunen Serbesttir. Firmamız ; Bu İşe Ciddi Anlamda Emek ve Gönül Veren,Personel Seçimini Titizlikle Yapan,Kullanılan Malzeme ve Makina Kalitesinden Ödün Vermeyen,Cam Balkon Sistemlerinde En Önemli Unsurun Titiz Bir İşçilik Olduğunun Bilincinde Olan ve Kullanıcılara Kaliteli Hizmet Veren Bir Firmadır.

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.