CAM BALKONLARINIZI PLİCELL STOR PERDE İLE TAÇLANDIRIN

CAM BALKONLARINIZI PLİCELL STOR PERDE İLE TAÇLANDIRIN

Katlanır Cam Sistemlerinde Plicell Stor Perde Devri Başladı..!Plicell Stor Perdeler Cam Balkonlarınıza Devrim Niteliğinde Bir Yenilik Getirmiştir.Mükemmel Mekanizması Sayesinde Perdelerinizi Hem Alttan Hem Üstten Kapatıp Açabilirsiniz.Cam Balkonunuzun Camlarını Plicell Stor Perde Üzerindeyken Açıp Kapatabilirsiniz.Plicell Stor Perdeler Bütün Cam Balkon Sistemlerine Uyumludur.İlk Montajı Çok Kolaydır.Geçmeli Ayakları Sayesinde Yıkamak İçin Kolayca Sökülür ve Takılır.Benzersiz Kumaş Özellikleri İle Cam Balkonlarınıza Ayrı Bir Güzellik Katar.Kumaş Koleksiyonumuz İle Sizlere Farklı Alternatifler Sunuyoruz. 

Diğer Bloglarımız

ANKARA CAM BALKON - ÖNEMLİ
CAM BALKON SİPARİŞ ALIMI VE TESLİMAT SÜRECİ
CAM BALKON SİSTEMLERİ HER TÜR BALKONA UYGULANABİLİR Mİ?
CAM BALKON SİSTEMLERİ İMAR MEVZUATINA AYKIRI MIDIR?
Binaların Balkonları 2 Çeşittir.Teknik Olarak Çıkma Balkon ve Gömme Balkon Olarak Tanımlanırlar.Cam Balkonlar Görüntü Kirliliği Yapmaması Sebebiyle ve Binaların Dış Yapısını Bozmadığından Dolayı İmar Mevzuatına Aykırı Değildir.Gömme ve Çıkma Balkonlarda Cam Balkon Sistemleri Rahatlıkla Uygulanabilir. Bu Kanunen Serbesttir.
CAM BALKON SİSTEMLERİ YAĞMUR, SU SIZDIRIR MI?
CAM BALKON SİSTEMİNDE CAMLAR RÜZGARDA KIRILIR MI?
Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Tüm Camlar 8 mm Temperli Camdır. 8 mm Temperli Camlar, Her Türlü Yüzeysel Darbelere ve Rüzgâra Karşı Dayanıklıdır.